Home » Nieuws » Transport # 5 en Slecht nieuws!

Transport # 5 en Slecht nieuws!

Transport nummer vijf is een feit. Twee dagen hebben we met elkaar gezwoegd om onze opslag leeg te maken. Het gebouw wordt namelijk binnenkort gesloopt. Wat niet meekon is naar een andere ruimte op Dekkerswald gebracht maar dat is slechts tijdelijk en we kunnen er niks meer bij leggen.

Slecht nieuws!

Wanneer we binnen twee weken geen opslagruimte vinden moeten we stoppen met het inzamelen van kleding, speelgoed en andere dingen.

Dan is het gedaan met dit werk…

Daarom opnieuw een dringende oproep om mee te zoeken naar een alternatief in of rond Nijmegen!!!

 

Laden…

 

 

Algemene informatie
Surya Project is een goede doelen stichting in Nijmegen. Surya Project is de titel van de activiteiten van de Stichting NEEKA Europe, gevestigd in Nijmegen.
Deze bestaan voor een belangrijk deel uit het verzamelen van goede gebruikte goederen die weer goed gebruikt kunnen worden. Niet alleen in Nijmegen en omstreken maar in heel Nederland en België.
Surya Project zoekt voortdurend medische en verpleegkundige materialen en goederen. Denk aan gebruikte en overtollige ziekenhuisbedden en verpleeghuisbedden. Maar ook aan gebruikte nachtkastjes, infuuspalen, rolstoelen, rollators, verband en incontinentie materialen. En aan gebruikte verpleegkundige uniformen en andere gebruikte beroepskleding.
Surya Project zoekt ook gebruikt schoolmeubilair zoals schooltafels en stoelen, schoolborden en allerlei andere gebruikte materialen en gebruikte computers en monitoren, toetsenborden en computermuis – jes.
Surya Project kan in beginsel alle goede gebruikte materialen en goederen gebruiken.

 

Meer nieuws:
School meubels en bedden

7 mei 2018 Schoolmeubels uit Amersfoort bestemd voor Nyirgyulaj in Hongarije. May 7, 2018 School Furniture from Amersfoort destined for Nyirgyulaj in Hungary   ” … Lees meer

Kort Nieuws – september-oktober

Boerderijmini’s Van de AH aan de Daalseweg in Nijmegen hebben we een groot aantal boerderijmini’s gekregen. De winkel is tijdelijk dicht in verband met een … Lees meer

Keuken uit Grave – maart ’14

Na de sluiting van verzorgingshuis Maaszicht in Grave mocht Surya Project een belangrijk deel van de keuken inventaris meenemen. Het ging onder meer over een … Lees meer