Home » Nieuws » Zaaigoed, bedden en veel meer – juni – juli ’14

Zaaigoed, bedden en veel meer – juni – juli ’14

In juni en juli hebben weer twee transport gehad.

Juni:

 

 

 

Algemene informatie

Surya Project is een goede doelen stichting in Nijmegen. Surya Project is de titel van de activiteiten van de Stichting NEEKA Europe, gevestigd in Nijmegen.
Deze bestaan voor een belangrijk deel uit het verzamelen van goede gebruikte goederen die weer goed gebruikt kunnen worden. Niet alleen in Nijmegen en omstreken maar in heel Nederland en België.
Surya Project zoekt voortdurend medische en verpleegkundige materialen en goederen. Denk aan gebruikte en overtollige ziekenhuisbedden en verpleeghuisbedden. Maar ook aan gebruikte nachtkastjes, infuuspalen, rolstoelen, rollators, verband en incontinentie materialen. En aan gebruikte verpleegkundige uniformen en andere gebruikte beroepskleding.

Surya Project zoekt ook gebruikt schoolmeubilair zoals schooltafels en stoelen, schoolborden en allerlei andere gebruikte materialen en gebruikte computers en monitoren, toetsenborden en computermuis – jes.

Surya Project kan in beginsel alle goede gebruikte materialen en goederen gebruiken.

Meer nieuws:
Groenten

Begin 2013 heeft Surya Project zaaigoed gekregen. Diverse soorten tomaten, spinazie en koolsoorten. En genoeg wortel zaadjes om “heel Hongarije” in te zaaien. Het zaad is … Lees meer

Total Care bedden naar Košice (SK)

In april hebben we via Hill-Rom België bij het Centre Hospitalier Régional de Huy 10 Total Care bedden opgehaald. In Nyírmeggyes (Hu) hebben onze Neeka … Lees meer

Laarzen

April 18 -2018 In december vorig jaar bezocht Sinterklaas een Roma-dorp in de bergen bij Perechin in Oekraïne. De situatie waarin de mensen leven was … Lees meer