Home » Nieuws » Oktober 2013: een nieuw transport van Surya Project oa. met medische goederen

Oktober 2013: een nieuw transport van Surya Project oa. met medische goederen

In week 39 hebben we opnieuw een transport georganiseerd naar de opslagloods van NEEKA Hongarije in Nyírmeggyes. Weer 100 m3 materiaal op weg naar goede doelen. Kleding, kantoor meubilair, schoolmeubilair, fietsen, luiers en incontinentie materiaal. Maar ook verschillende medische apparaten. Enkele gulle gevers: het AZ klina in Brasschaat (B), Storm Seeds in Opglabbeek (B),  basisscholen De Wingerd en De Bloemberg in Nijmegen, het CWZ in Nijmegen, de rommelmarkt Antonius van Paduaparochie in Nijmegen, Stichting Baby Hope, Rijwielboetiek Henk Geurts en vele andere particuliere donateurs.

 

 

 

 

Algemene informatie

Surya Project is de titel van de activiteiten van de Stichting NEEKA Europe, gevestigd in Nijmegen.
Deze bestaan voor een belangrijk deel uit het verzamelen van goede gebruikte goederen die weer goed gebruikt kunnen worden. Niet alleen in Nijmegen en omstreken maar in heel Nederland en België.
Surya Project zoekt voortdurend medische en verpleegkundige materialen en goederen. Denk aan gebruikte en overtollige ziekenhuisbedden en verpleeghuisbedden. Maar ook aan gebruikte nachtkastjes, infuuspalen, rolstoelen, rollators, verband en incontinentie materialen. En aan gebruikte verpleegkundige uniformen en andere gebruikte beroepskleding. 

Surya Project zoekt ook gebruikt schoolmeubilair zoals schooltafels en stoelen, schoolborden en allerlei andere gebruikte materialen en gebruikte computers en monitoren, toetsenborden en computermuis – jes.

 Surya Project kan in beginsel alle goede gebruikte materialen en goederen gebruiken.

Meer nieuws:
Transport #7 – augustus 2016

De eerste dagen zijn gebruikt om materiaal te verzamelen uit het AZ Klina in Brasschaat (Be), het Canisius-Wilhelmina ziekenhuis in Nijmegen en Eromesmarko in Wijchen. … Lees meer

Mikulás 2013

Ook dit jaar heeft de enige echte Mikulás in vaste dienst van Surya Project bezoeken gebracht aan verschillende scholen en instituten in Hongarije, Roemenië, Oekraïne … Lees meer

Net voor de Kerst: transport # 7

Het zevende en laatste transport van dit jaar. Een beetje onverwacht want we dachten aan begin 2016. Tot we plots te horen kregen dat we … Lees meer